Kiedy Nissan ogłosił, że Armada na rok 2017 będzie bazować na Patrolu rynku zagranicznego, była to ważna wiadomość. Nie tylko będzie to pierwsze przeprojektowanie Armady od 2004 r., ale w końcu w USA otrzymają własną wersję legendarnego pojazdu terenowego. Gdy pojawiła się Armada, to brakowało jej wszystkich zabawek off-roadowych Patrolu. Jednak to nie powstrzymało Nissana przed próbami wykorzystania rosnącej popularności przygody z koncepcją Armada Mountain Patrol.

Nietypowy konkurs

Przed sfinalizowaniem projektu fani są proszeni o pomoc w wyborze opon, namiotu i folii winylowej. Aby zagłosować, odwiedź należy stronę Nissana na Facebooku lub na Instagramie. Następnie poszukać koncepcji, która zostanie ujawniona za około miesiąc na Overland Expo West. Nie ma praktycznie żadnej szansy, aby Patrol górski Armada stał się stałym modelem produkcji Nissana, ale niektóre z wcześniejszych koncepcji , które przeszły na crowdsourcera, okazały się przyzwoite.

Nowy Nissan

Zbudowany na tegoroczną imprezę Overland Expo West, Armada Mountain Patrol, posiada szersze błotniki, zestaw podnośnikowy, rockowe szyny, stalowy zderzak, wyciągarkę, opony terenowe, dodatkowe światła i lekki drążek. Z tyłu jest stalowy tylny zderzak i wyciągarkę, zapasową oponę, maty trakcyjne, kanistry paliwowe oraz mocowania do innego sprzętu lądowego. Na dachu znajduje się również stojak, który podtrzymuje namiot i markizę. Co prawda rzeczywiste części i funkcje nie zostaną przedstawione dopiero w przyszłym miesiącu, ale na podstawie tych szkiców patrol Armada Mountain startuje na dobry początek.

Jeśli budujesz platformę do lądowania, Nissan Armada jest doskonałym miejscem do rozpoczęcia od imponujących możliwości terenowych, doskonałego komfortu na drodze i zestawu technologii Nissana Intelligent Mobility.

powiedział Brandon White, szef północnoamerykańskiego oddziału Nissana. Pojazd ten ma być uważany za najlepszy pojazd lądowy, za pomocą, którego możemy przeżyć każdą przygodę.