Właściciele Jeepów Compass mogą być zachwyceni. Mopar już teraz ma dla nich ponad 90 akcesoriów, które pomogą doposażyć i spersonalizować ich samochody. Wśród nich znajdziemy bagażniki dachowe, różnego rodzaju progi, koła i grafiki do dekoracji. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ledwie Jeep Compass pojawił się na rynku, a Mopar już przygotował dla niego zestaw akcesoriów, które pomogą zindywidualizować samochód. – „Właściciele będę mogli odcisnąć swoje piętno na nowiuteńkim Jeepie Compass od chwili, gdy tylko pierwsze egzemplarze opuszczą taśmę produkcyjną” – komentuje Pietro Gorlier z Mopara – „Nasza firma świętuje w 2017 roku 80-tą rocznicę powstania. Chcemy kontynuować naszą pracę, która polega na uwydatnieniu najlepszych cech każdego pojazdu”

Akcesoria Mopar dla Jeepa Compass są bardzo zróżnicowane. Dzięki nim można jasno zakomunikować osobowość każdego niemal kierowcy. Zadowoleni będą zarówno ci, którzy cenią sobie przede wszystkim wolność, jak i ci, dla który liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Wszystkie akcesoria zaprojektowane zostały specjalnie na potrzeby Jeepa Compassa we współpracy z producentem. Nie ma więc tu mowy o niedopasowaniu.

Mopar (skrót od Motor PARts) rozpoczął działalność 1 sierpnia 1937. Od tego czasu firma ta nieustannie dostarcza części i akcesoriów, które pomagają modyfikować i personalizować samochody. Ważne w historii firmy były lata 60te. To właśnie wówczas, gdy królowały prawdziwe krążowniki szos, a w samochodach liczyły się przede wszystkim osiągi, Mopar zaczął dostarczać wszystko to, co sprawiało że auta były szybsze i lepiej się prowadziły. Dziś Mopar oferuje na całym świecie ponad 500 tysięcy różnych części i akcesoriów.