zabudowa nissan patrolKiedy ktoś wybierał się w daleką podróż, to z pewnością przeraził się ilością bagażu, który należy ze sobą zabrać. W domu wszystkie rzeczy chowamy w szafkach, ale tak samo może być, gdy naszym domem staje się samochód. Prezentujemy zabudowę szufladową do Nissana Patrola Y61.

Zabudowę szufladową montuje się w bagażniku Nissana. Jest ona dostosowana wymiarami i kształtem do modelu Patrola Y61. Ta praktyczna szafa składa się z dwóch szuflad z przegrodami, które można łatwo wyciągnąć, gdy chcemy zmieścić w szufladzie większe przedmioty.

Konstrukcja i szuflady zostały wykonane z wytrzymałej stali ocynkowanej, która jest odporna na korozję. Profile szuflad są pokryte odporną na zarysowania powłoką, która ułatwia ich wysunięcie nawet mokrymi dłońmi. Solidne łożyska toczne i prowadnice są umieszczone po bokach, na górze i na dole szuflad, dzięki czemu bezpiecznie można przechowywać w nich nawet bardzo ciężkie przedmioty. Cenny bagaż można uchronić przed kradzieżą zamykając szuflady na klucz zamkiem ze stali nierdzewnej. Półka nad szufladami jest pokryta tkaniną filcową, a krawędzie zabezpieczono aluminiowym profilem.

zabudowa szufladowa Janpol4x4 patrol

Zabudowa bagażnika jest bardzo pojemna, ponieważ oprócz dwóch szuflad mamy do dyspozycji schowki znajdujące się po bokach oraz tuż za kanapą pasażera. Górna część jest wyposażona w osiem uchwytów, którymi możemy zabezpieczyć położony na niej bagaż. Pozwala to maksymalnie wykorzystać przestrzeń bagażnika, a do tego bardzo wygodnie rozmieścić przedmioty. Przydaje się to podczas pracy w terenie lub na wyprawach do schowania bagażu lub akcesoriów offroad.

zabudowa Nissan Patrol

Zabudowa szufladowa Nissana Patrola jest tak zaprojektowana, że podczas jazdy nie obija się i nie wydaje dźwięków. Montaż i demontaż nie narusza konstrukcji pojazdu oraz jest bardzo łatwy – może go wykonać jedna osoba.