wyciągarka SuperwinchW sklepie offroad Janpol4x4 pojawiła się ciekawa promocja, która potrwa tylko do końca kwietnia. W niższych cenach można nabyć elektryczne wyciągarki terenowe firmy SuperWinch.

Wyciągarki elektryczne SuperWinch produkowane przez amerykańska firmę to solidne i sprawdzone urządzenia, które wyciągają z tarapatów od ponad 40 lat. Z tego sprzętu korzystają nie tylko miłośnicy offroadu, ale również służby drogowe, wojsko czy straż pożarna.

W ofercie sklepu Janpol 4×4 do końca kwietnia można skorzystać z wiosennej promocji na wyciągarki SuperWinch model Tiger Shark.

W niższych cenach są dostępne następujące modele:

  • Superwinch Tiger Shark 11500 w wersji z liną stalową i prowadnicą rolkową oraz w wersji z liną syntetyczną i ślizgiem. Urządzenie jest wyposażone w silnik szeregowy o mocy 6 KM i 3-stopniową przekładnię planetarną (przełożenia 218:1). Maksymalna siła uciągu wyciągarki wynosi 5216 kg. Waga urządzenia z liną stalową wynosi 42 kg, z liną syntetyczną – 34 kg.
  • SuperWinch Tiger Shark 9500 w obu wersjach (stal i syntetyk). Zasila je elektryczny motor szeregowy o mocy 5,2 KM. Maksymalna siła uciągu tego urządzenia wynosi 4309 kg. Jest to lżejszy sprzęt o 1-2 kilogramy.
    Do każdego zestawu dołączony jest pilot i przewód o długości 4m. Liny są wyposażone w kauszę i hak.