mantaTelefon do zadań specjalnych od polskiego producenta to interesujący gadżet dla wszystkich fanów sportów ekstremalnych. Jest bardzo wytrzymały, łatwy w obsłudze nawet w rękawiczkach i działa bez ładowania przez 720 godzin. Co jeszcze potrafi ten telefon komórkowy?

Manta TEL1703 Off Road Power to idealne rozwiązanie dla uczestników długich wypraw terenowych. Wymiary tego urządzenia to 52x120x17 mm, a waga wynosi 166 g. Przekątna ekranu to 1,77″, a rozdzielczość 160×128.

Mocna obudowa została zabezpieczona gumowymi elementami, które osłaniają najbardziej narażone na uszkodzenia części aparatu i zapewniają pewne położenie w dłoni. Telefon offroadowy nie powinien wypaść z rąk nawet gdy będą mokre lub ubłocone. Duże, oddalone przyciski ułatwiają obsługę nawet w rękawiczkach.

Zaletą tego telefonu jest potężny akumulator o pojemności 5000 mAh. Zapewnia on 10 godzin rozmów oraz aż 720 godzin pracy w trybie standby. Co więcej dzięki takiej baterii i funkcji POWER BANK USB telefon może służyć jako źródło zasilania bądź ładowania dla innych urządzeń elektronicznych. Niewątpliwym plusem jest także silna latarka LED, która jako źródło światła przyda się w każdych warunkach.

Manta TEL1703 Off Road Power działa w oparciu o technologię Dual SIM, dzięki której komórka obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. Możemy więc zabierając jeden aparat mieć do dyspozycji prywatny i służbowy telefon lub udostępnić takie urządzenie dla pilota, by nie musiał narażać własnej komórki na trudne warunki. Aparat został także wyposażony w gniazdo kart pamięci MicroSD (Max 32 GB), kamerę, odtwarzacz MP3 oraz radio FM. Technologia Bluetooth zapewnia możliwość bezprzewodowego prowadzenia rozmów.

Sprawdź inne akcesoria offroadowe.

Za ten sprzęt zapłacimy znacznie mniej niż za smartfona. Sugerowana cena detaliczna (brutto) wynosi 189 zł.