offroad show polandPrzez dwa dni Warszawa stanie się polską stolicą offroadu, ponieważ będą się tam odbywać po raz czwarty Ogólnopolskie Targi Pojazdów 4×4. Zapraszamy na Offroad Show Poland!

Na targach Offroad Show Poland pojawią się najnowsze modele samochodów terenowych, a obok nich oldtimery i niecodzienne terenówki zmodyfikowane przez właścicieli. Swoją ofertę zaprezentują także producenci części, akcesoriów 4×4 i sprzętu turystycznego.

Miłośnicy i kibice rajdów 4×4 będą mogli zobaczyć maszyny startujące w Dakarze oraz porozmawiać z kierowcami rajdowymi. Warto spotkać się także z przedstawicielami klubów oraz stowarzyszeń offroadowych i z organizatorami wypraw po bezdrożach.

Targi pojazdów 4×4 odbywają się 7 listopada (sobota) w godzinach 10.00-18.00 oraz 8 listopada (niedziela) 10.00-17.00 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56C.
Bilety będą sprzedawane wyłącznie w dniu imprezy w kasach przed wejściem. Wejściówka dla osoby dorosłej kosztuje 20 zł, studenci i uczniowie muszą zapłacić 8 zł, a dzieci do lat 7 z osobą towarzyszącą wchodzą za darmo.

Na pewno na Offroad Show Poland nie zabraknie atrakcji. Tak było w zeszłym roku: