Firma Yokohama, zapewnia kierowcom lubiącym warunki off-road niezwykle opony. Wprowadzono ostatnio model o nazwie Geolandar M/T G003, który cechuję się tym, iż jazda terenowa z tymi oponami, daję bezpieczeństwo.

Off-road bezpieczniejszy

Dzięki oponie Geolandar M/T G003, możemy cieszyć się przygodą, a zarazem czuć się bezpiecznie. Została ona stworzona z dedykacją dla samochodów typu SUV. By mógł on mieć świetną trakcję na terenach z piaskiem, błotem, czy też żwirze. Dzięki temu, iż opona ta jest niezwykle trwała, nie musimy martwić się o jej uszkodzenie. Marka przy tworzeniu opony, współpracowała ze światowej skali specjalistami, którzy pomogli zadbać o każdy jej szczegół: niezwykły skład z wysokiej gęstości polimerami, agresywny szeroki bieżnik.

Geolandar MT G003

Opony nie do „zajechania”

Bieżnik opony jest z agresywnym układem bloków. Zmienne układy bloków, gwarantują oponie wyrzucanie z miejsc pomiędzy bieżnikami piasek, czy też mniejsze kamyczki. Opona daje kierowcy dużą stabilizację na drodze oraz komfort jazdy. Struktura opony zaś sprawia, iż jest ona praktycznie niezniszczalna. Opona ma dodatkowe wzmocnienia z boku, co sprawia, że jest skuteczniejsza na błotnistych drogach oraz jej trakcja na zakrętach jest lepsza. Ogumienie to dostało nowoczesny design, co sprawia że wygląda dynamicznie.

Fakt, iż opona ma 3- warstwową strukturę wewnątrz, sprawia, że jest ona bardzo trwała. Dlatego też będziemy mogli się nimi długo cieszyć. Jest to inwestycja na lata. Oponę tę trudno będzie przebić. Posiada ona pełną powłokę nylonową co sprawia, że nie będzie ona pękać. Trwałości felgom nadaję zamontowany z boku rant.

Modele dostępne w Polsce:

  • Geolandar G055,
  • Geolandar H/T,
  • Geolandar H/T-S,
  • Geolandar A/T G015.

Opona M/T G003, dostępna jest od czerwca, w rozmiarach 15-16 cali.

Więcej opon marki Yokohama znajdziecie tutaj.