Urządzenie to jest stare, ale jak mówi stare przysłowie: „jare”. Nie wymyślono do tej pory nic tak prostego, ale i niezastąpionego jak urządzenie Hi- Lift Jack. Zwykły podnośnik, który potrafi podnieść naprawdę ciężkie kalibry! Poniżej przedstawiamy listę zalet urządzenia.

Konstrukcja Hi- Lift Jack- a, składa się z dwóch części:

  • stalowa kolumna z wywierconymi otworami, która jest oparta na podstawce,
  • dźwignia z mechanizmem zapadkowym.

To proste urządzenie ma jeden minus – jest nieporęczne i ciężkie, lecz niezwykle skuteczne. Jednak, zanim do tej skuteczności dojdzie, to trzeba zmęczyć się przy podnoszeniu lewarku.

Teraz o plusach, których jest zdecydowanie więcej:

  • uniwersalność,
  • sprawdzi się w każdych warunkach,
  • nie potrzebujemy do niego prądu.

Przy używaniu tego urządzenia należy koniecznie pamiętać, o położeniu pod niego jakiejś podpórki. Jest to ważne, aby nie obsuwało się ono na boki na śliskiej powierzchni. Do zalet Hi-Lift Jack’a, możemy zaliczyć również to, że naprawdę wysoko możemy nim podnieść nasze auto. W warunkach off-road, możliwe jest również za pomocą tego podnośnika, wydostanie auta z kolein.

Hi- Lift Jack, należy do urządzeń kultowych, które nigdy nie stracą swojej użyteczności. Jest on potrzebny dla każdego użytkownika 4×4, bo dzięki niemu mamy bezpieczeństwo, przy zakopaniu się w koleinach oraz mamy uniwersalny lewarek do zmiany opon. Ten i inne podnośniki do aut terenowych można nabyć w sklepie off-road Janpol4x4.pl.